Hakkımızda

2015 yılında kurulan Sarente Bilgi Teknolojileri A.Ş., başlangıçtan bu yana, teknoloji ve yenilikçilikle harmanlanmış yaklaşımı sayesinde müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun özel  çözümler sunarak sektörde fark oluşturmuştur. Müşteri ihtiyaçlarını sadece belirlemekle kalmayıp, sektörel trendleri ve dinamikleri de yakından takip ederek, en etkili ve verimli çözümleri sunmayı kendine misyon edinen şirketimiz aynı zamanda 2020 yılında büyük bir atılım yaparak yazılım ürünleri üreten bir ürün şirketine de dönüşerek, başta United Kingdom olmak üzere, Dünya’da pek çok ülkeye ve bölgeye yazılım ihracat eden büyük bir ürün şirketi haline gelmiştir.

Çeşitli sektörel yarışma ve etkinliklerde aldığımız 1.‘lik dereceleri ile başarılarımızı daha da taçlandırarak, ürettiğimiz yazılım ürünlerinde teknolojiye yön vermeye ve yapılmayanı yapmaya, olmayanı oldurmaya başlamış bir yazılım ürünleri şirketi olarak ülkemiz ve tüm Dünya‘ya hizmet vermeye başladık.

Eğitim sektöründen, finans sektörüne, kamu kurum ve kuruluşlarından perakende mağazacılığa, e-ticaret süper mobil uygulamalarından, telekomünikasyon sektörüne kadar yerli ve yabancı pek çok müşterimiz ile sektörde büyüyen isim olmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizi tercih ederek kullanan müşterilerimizin son kullanıcıları ile beraber yazılımlarımızı kullanan, her yaştan, 100 milyonu aşkın gerçek kişiye ulaşmak, yürüdüğümüz yolda daha da ileriye gitme isteğimizi perçinlemekte ve bizi gururlandırmaktadır.

Özellikle eğitim sektöründeki K12 segmentinden başlayarak, kurumsal dünyada da çalışanların motivasyonunu ve verimliliğini artırmayı amaçlayan yeni nesil oyunlaştırma (gamification) platformumuz, modern ve yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek, rakipsiz bir çözüm olarak öne çıkmaktadır.

BI tarafında, farklı protokollere sahip veri kaynaklarını merkezileştirme konusunda geliştirdiğimiz platformumuz, verinin tek bir merkezden yönetilmesi ve paylaşılması konusunda devrim niteliği taşımaktadır. Bu ürünlerimiz, birçok prestijli firmanın günlük operasyonlarında aktif olarak kullanılmakta ve onlara değer katmaktadır.

ZUZZUU platformu ile de yine olmayanı oldurarak, hayalleri gerçeğe  dönüştürerek, gerçek zamanlı olarak müşterilerine satış ve pazarlama fırsatları sunmayı amaçlayan şirketler için müşterilerini tam olarak tanıyabildikleri ve sadece segment olarak değil her bir persona için, gereken ihtiyaçları, anında gerçek zamanlı ve tam doğru olarak sunabilen, bu sayede mutlu müşteriler ve çok yüksek gelir artışları elde edilmesini sağlayan AI destekli platformumuz yine rakipsiz olarak, %3800‘e varan gelir artışları oluşturarak, her geçen gün artan kurumsal müşterileri ile beraber yeni bir çağın tarihini yazmaktadır.

Sadece ürün ve hizmet kalitemizle değil, aynı zamanda %100 Yerli ve Açık Kaynak Kodlu yazılım stratejimizle de öne çıkan firmamız, bu vizyonunu İTÜ ARI Teknokent ve Ankara'daki geliştirme merkezlerinde sürdürmektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle, geleceğin teknolojilerini bugünden şekillendirmeye devam edeceğiz.

Sorunuz mu var?

Soru sorun ya da daha detaylı bilgi için randevu oluşturun! Sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçelim.