Geri Dön

SEBIT

21. Yüzyıl eğitim anlayışına öncülük ediyor

Servis Detayları.

SEBIT VCLOUD NEDİR

Sebit VCloud, okulların tüm akademik uygulamalarını, eğitsel, yönetsel ve üretime dayalı süreçleriyle tek bir omurgada bütünleştiren, Türkiye’nin ilk “Yeni Nesil Eğitsel Paylaşım ve İş Birliği Platformu”dur.

Bütünleşik bir süreç yönetimi olarak sunduğu toplam faydayla ve öğrenmenin okul sınırları dışında da kesintisiz devam etmesini sağlayan yapısıyla benzersiz bir çözümdür.

“Kuruma Özelleştirilebilir” yapısı ve kullanımıyla yönetici, öğretmen, öğrenci ve veli olmak üzere tüm paydaşlar için farklı ayrıcalıklar sunar.

21. yüzyılın değişen eğitim anlayışına ve teknolojik süreçlere adaptasyonlarında okulların yanında yer alır.

Sebit VCloud’la Yeni Çağın Eğitim Anlayışına Öncülük Edin!
Eğitim teknolojilerinde yepyeni bir dönemi başlatan Sebit VCloud, Türkiye’nin ilk “Yeni Nesil Eğitsel Paylaşım ve İş Birliği Platformu” olarak, eğitim ortamınızı hızla dönüştürmek için tasarlandı.
Yeni çağın tüm eğitim dinamiklerini okullara kazandırmayı hedefleyen Sebit VCloud’la öğrenciler kişiselleştirilmiş bir eğitim yaklaşımıyla sürece katılırlar. İş birliği ve iletişim odaklı öğrenme ortamlarında, sosyal ve akademik birikimlerini geleceğe taşıyarak başarılı olurlar.
Okulların eğitsel olduğu kadar, yönetsel ve üretime dayalı süreçlerini “Akademik Omurga” yapısında bütünleştiren ve tek bir noktadan yönetilmesini sağlayan bu kapsamlı eğitim çözümü, yenilikçi eğitim kurumlarının odağında.
Sebit VCloud’la eğitimde 3.0 dönüşümünü ilk gerçekleştiren siz olun!

SEBIT RAUNT NEDİR

Raunt, üniversiteye hazırlık sürecinde 9. sınıftan 12. sınıfın sonuna kadar ders ve sınav başarısını artıran, her öğrenciye özel rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içerik sunan, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık ürünüdür.

Raunt, öğrencileri tek tek tanıyan, onların neyi, ne kadar öğrendiğini takip eden; aynı zamanda okullara takvim ve planlama sunan dinamik bir zekâya sahiptir. Raunt zekâsı, kullanıcısını yakından tanıyıp yönlendirir, Akıllı Öneri Sistemi’yle eksiklerini zamanında tamamlamasını sağlar ve performansını sürekli takip eder. Bu benzersiz özellikler, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenerek öğrencileri adım adım hedeflerine ulaştırır.

Bugüne kadar sunulmuş en yenilikçi ve sonuç odaklı üniversiteye hazırlık çözümü olan Raunt, öğrenciler için olduğu kadar öğretmenler, okul yöneticileri ve veliler için de ayrıcalıklar sunar.