Geri Dön

COREHOUND

Akıllı Zekanın İnterneti

Servis Detayları.

COREHOUND NEDİR

Corehound, gerek ağ aygıtları - sunucular - servisler - uygulamalar gerekse de sosyal toplulukların iletişimlerini, Big Data - Machine Learning - IOT teknlojileri ile harmanlayan, ve bu verilerin en anlamlı şekilde yönetilebilmesini, anlamlandırılabilmesini sağlayan platform'ları sunan bir anlaşılabilir Smart Intelligence platform sağlayıcısıdır.

Kurumsal Şirketler Artık teknik birimler haricindeki iş birimleride bulut yapısı sayesinde minimal sahip olma bedelleri ile teknik detaylar içinde boğulmadan sadece kendi işlerine odakalanabilecek ve ihtiyaçları olan bütün iş zekası, akıllı makine öğrenimi, nesnelerin Interneti, analitik işleme ve raporlama, sektöre özgü dikey CRM uygulamaları, tek noktadan şifre ve hesap yönetimi - kimlik doğrulama gibi hizmetleri son derece basit arayüzler ile kullanabilecekler.

Kamu Kurumları Regülasyonlara olan uyumluluğu ile COREHOUND platformu bütün verileri, yurt dışına çıkmadan aynı ülkede bulunan bulut merkezlerinde saklayabilmekte ve servislerini aynı eşsiz kalitede verebilmektedir.

Ev Kullanıcıları Teknolojinin son olanaklarından sadece şirketler ve kurumlar değil, aynı özellikleri esnek lisanslama yapısı sayesinde Ev kullanıcıları ve bireysel şirketler ile son kullanıcılarda istedikleri ölçeklerde, kurumsal servis kalitesi ile kullanabilirler.

Üniversite Ve Öğrenciler Akademik kurum ve kişiler COREHOUND platform hizmetlerini çok uygun maliyet olanakları ve kullanım koşulları ile kullanabildikleri gibi COREHOUND platformuna API ve SDK 'ları kullanarak entegrasyon ve geliştirme çalışmalarını hızlı şekilde yapabilirler.